ul. Brzechwy 8, 42-622 Orzech

Sposób załatwiania spraw

Sposób załatwiania spraw w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzechu:

1. Miejsce przyjmowania interesantów: sekretariat, gabinet dyrektora, gabinet pedagoga szkolnego.
  2. Godziny przyjmowania interesantów:
    • Poniedziałek - piątek: 9.00 – 15.00,
  3. Sposób przyjmowania i załatwiania spraw:
    • Interesantów przyjmuje dyrektor, zastępca dyrektora, pedagog szkolny oraz pracownik administracji.
    • Sekretariat Zespołu udziela szczegółowych informacji dotyczących sposobu załatwiania spraw.
    • Korespondencję można dostarczyć osobiście, drogą pocztową, drogą elektroniczną.
    • Sprawy załatwiane są bez zbędnej zwłoki.
    • Sprawy nie wymagające odpowiedzi w formie pisemnej załatwiane są przez ustne udzielenie informacji.
    • Sprawy załatwiane są według kolejności wpływu

Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw w tym skarg i wniosków:

1. Skargi i wnioski (i inne sprawy) powinny być składane na piśmie w sekretariacie Zespołu.
  2. Dyrektor ma 14 dni na rozpatrzenie skarg, wniosków i innych spraw.
  3. Dyrektor w terminie 1 tygodnia od rozpatrzenia sprawy jest zobowiązany do udzielenia wnioskodawcy pisemnej odpowiedzi.
  4. Wnoszący skargę ma prawo do odwołania się od decyzji dyrektora do organu prowadzącego lub nadzorującego szkołę w terminie 14 dni od doręczenia odpowiedzi za pośrednictwem dyrektora zespołu.
  5. Wnioski i skargi anonimowe nie podlegają powyższemu trybowi.
  6. Dyrektor przyjmuje osoby zainteresowane w każdy poniedziałek w godz. 09:00 - 11:00, oraz środy w godz. 11:00 - 13:00.

Utworzono dnia: 13.02.2017

Historia publikacji