Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu

Harmonogram dostępności nauczycieli i specjalistów w celach przeprowadzenia konsultacji (szkoła oraz przedszkole)

Harmonogram dostępności nauczycieli i specjalistów w celach przeprowadzenia konsultacji

Nauczyciele klas I-III

Nauczyciel

Klasa

Sposób komunikacji

 

Sandra Parkietny

IIa

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

sandra.parkietny@zsporzech.edu.pl

 

Anna Nowak

IIb

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

anna.nowak@zsporzech.edu.pl

 

Grażyna Chojnacka

III

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

grazyna.chojnacka@zsporzech.edu.pl

 

Grażyna Koloch

I a

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

grazyna.koloch@zsporzech.edu.pl

 

Danuta Gałęziok

I b

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

danuta.gałeziok@zsporzech.edu.pl

 

 

Nauczyciele

Nauczyciel

Przedmiot

Sposób komunikacji

 

Sabina Anikiel

Chemia

E-dziennik, telefon  kontakt mailowy

sabina.anikiel@zsporzech.edu.pl

 

Cecylia Bereś

 

E-dziennik, telefon 513 158 423

kontakt mailowy

cecylia.beres@zsporzech.edu.pl

 

Edyta Błaszczak

Religia

Kontakt telefoniczny: 601276879

Kontakt mailowy

edyta.blaszczak@zsporzech.edu.pl

 

Joanna Celińska-Pacholczyk

Język polski

Historia

E-dziennik, kontakt mailowy

joanna.pacholczyk@zsporzech.edu.pl

 

Karolina Dittfeld

Język angielski

E-dziennik, kontakt mailowy

karolina.dittfeld@zsporzech.edu.pl

 

Ewa Furmaniuk

Wychowanie fizyczne

E-dziennik

 

 

Maria Hajduk

Język polski

Kontakt mailowy, telefoniczny maria.hajduk@zsporzech.edu.pl 

 

Mirosław Hajduk

Wychowanie fizyczne, informatyka

Kontakt mailowy miroslaw.hajduk@zsporzech.edu.pl ,  telefoniczny

 

Katarzyna Hetman

Matematyka

E-dziennik, kontakt mailowy

katarzyna.hetman@zsporzech.edu.pl

 

Beata Konarczak-Wężyk

Fizyka, przyroda

E-dziennik, kontakt mailowy

beata.wezyk@zsporzech.edu.pl

 

Ewa Kolricz

Muzyka, plastyka, technika

E-dziennik, kontakt mailowy

ewa.kolricz@zsporzech.edu.pl

 

Beata Krawiec

Geografia

E-dziennik, kontakt mailowy

beata.krawiec@zsporzech.edu.pl

 
Joanna Klimowicz Historia

E - dziennik, konktakt mailowy

joanna.klimowicz@zsporzech.edu.pl

 
Anna Kupiecka Matematyka

E - dziennik , kontakt mailowy

anna.kupiecka@zsporzech.edu.pl

 
Anna Kamińska język mniejszości narodowej - język niemiecki

E - dziennik, konktakt mailowy

anna.kaminska@zsporzech.edu.pl

 

Weronika Kujawa

Język niemiecki

E-dziennik, kontakt mailowy

weronika.kujawa@zsporzech.edu.pl

 

Martyna Pyclik 

Język angielski

E-dziennik, kontakt mailowy

martyna.pyclik@zsporzech.edu.pl

 

Marek Pyka

religia

E-dziennik, kontakt telefoniczny (503624909),

Mailowy marek.pyka@zsporzech.edu.pl

 

Joanna Skolik-Dąbrowska

Biologia,
edukacja do bezpieczeństwa

E-dziennik, kontakt mailowy

joanna.sd@zsporzech.edu.pl

 

Alicja Czura-Musialik

Świetlica

E- dziennik, kontakt mailowy i telefoniczny

alicja.cz-m@zsporzech.edu.pl

 

Iwona Ziemniewicz

Świetlica

Kontakt mailowy

iwona.ziemniewicz@zsporzech.edu.pl

 

 

Nauczyciele specjaliści

Nauczyciel

Sposób komunikacji

 

Logopeda – Cecylia Bereś

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

cecylia.beres@zsporzech.edu.pl

 

Pedagog – Sybilla Rakoczy

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

sybilla.rakoczy@zsporzech.edu.pl

 

Doradca zawodowy – Jolanta Sporniak

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

jolanta.sporniak@zsporzech.edu.pl

 

Terapeuta pedagogiczny – Grażyna Chojnacka

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

grazyna.chojnacka@zsporzech.edu.pl

 

Terapeuta pedagogiczny – Sandra Parkietny

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

sandra.parkietny@zsporzech.edu.pl

 

Surdopedagog – Agnieszka Szulc

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

agnieszka.szulc@zsporzech.edu.pl

 

Nauczyciel wspomagający – Agnieszka Hadera

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

agnieszka.hadera@zsporzech.edu.pl

 

Nauczyciel wspomagający – Katarzyna Musiał

E-dziennik, kontakt telefoniczny i mailowy

katarzyna.musial@zsporzech.edu.pl

 

 

Harmonogram dostępności nauczycieli i specjalistów w celach przeprowadzenia konsultacji

 

Nauczyciele wychowania przedszkolnego

Nauczyciel

Grupa

Sposób komunikacji

 

Anna Czapla

 

Kontakt  mailowy
anna.czapla@zsporzech.edu.pl

 

Anita Fabijańska

Sówki

Kontakt mailowy
anita.fabijanska@zsporzech.edu.pl

 

Oliwia Kochman

Biedronki

Kontakt mailowy
oliwia.kochman@zsporzech.edu.pl

 

Agnieszka Szulc

Papużki

Kontakt mailowy
agnieszka.szulc@zsporzech.edu.pl

 

Dominika Szołtysik

Piraci

Kontakt mailowy
dominika.szoltysik@zsporzech.edu.pl

 

Joanna  Cichy

 

Kontakt mailowy joanna.cichy@zsporzech.edu.pl

 

 

Nauczyciele specjaliści

Nauczyciel

Sposób komunikacji

 

Logopeda – Cecylia Bereś

kontakt telefoniczny: 513158423

 kontakt mailowy:

cecylia.beres@zsporzech.edu.pl

 

 

Terapeuta pedagogiczny – Sandra Parkietny

Kontakt mailowy: sandra.parkietny@zsporzech.edu.pl

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny