Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu

ul. Brzechwy 8

42-622 Orzech

telefon:

32/284 33 18

513 158 423

e-mail: sekretariat@zsporzech.edu.pl - sekretariat Zespołu

           intendent@zsporzech.edu.pl - Intendent 

           pedagog@zsporzech.edu.pl - Pedagog 

 

  1. Anikiel Sabina                                   sabina.anikiel@zsporzech.edu.pl
  2. Bereś Cecylia                                    cecylia.beres@zsporzech.edu.pl
  3. Błaszczak Edyta                                edyta.blaszczak@zsporzech.edu.pl
  4. Celińska-Pacholczyk Joanna      joanna.pacholczyk@zsporzech.edu.pl
  5. Chojnacka Grażyna                          grazyna.chojnacka@zsporzech.edu.pl
  6. Cichy Joanna                                    joanna.cichy@zsporzech.edu.pl       
  7. Czapla Anna                                     anna.czapla@zsporzech.edu.pl
  8. Czura- Musialik Alicja                        alicja.cz-m@zsporzech.edu.pl
  9. Dittfeld Karolina                                 karolina.dittfeld@zsporzech.edu.pl
  10. Fabijańska Anita                                anita.fabijanska@zsporzech.edu.pl
  11. Gałęziok Danuta                                danuta.gałeziok@zsporzech.edu.pl
  12. Hadera Agnieszka                             agnieszka.hadera@zsporzech.edu.pl
  13. Hajduk Maria                                      maria.hajduk@zsporzech.edu.pl
  14. Hajduk Mirosław                                 miroslaw.hajduk@zsporzech.edu.pl
  15. Hetman Katarzyna                              katarzyna.hetman@zsprzechedu.pl
  16. Kochman Oliwia                                  oliwia.kochman@zsporzech.edu.pl
  17. Koloch Grażyna                                  grazyna.koloch@zsporzech.edu.pl
  18. Kolricz Ewa                                         ewa.kolricz@zsporzech.edu.pl
  19. Konarczak-Wężyk Beata                    beata.wezyk@zsporzech.edu.pl
  20. Krawiec Beata                                    beata.krawiec@zsporzech.edu.pl
  21. Kujawa Weronika                                weronika.kujawa@zsporzech.edu.pl            
  22. Musiał Katarzyna                                katarzyna.musial@zsporzech.edu.pl
  23. Nowak Anna                                       anna.nowak@zsporzech.edu.pl
  24. Parkietny Sandra                                sandra.parkietny@zsporzech.edu.pl
  25. Szulc Agnieszka                                 agnieszka.szulc@zsporzech.edu.pl
  26. Pyclik Martyna                                    martyna.pyclik@zsporzech.edu.pl
  27. Pyka Marek                                         marek.pyka@zsporzech.edu.pl
  28. Rakoczy Sybilla                                   sybilla.rakoczy@zsporzech.edu.pl               
  29. Sporniak Jolanta                                 jolanta.sporniak@zsporzech.edu.pl
  30. Skolik-Dąbrowska Joanna                  joanna.sd@zsporzech.edu.pl
  31. Szołtysik Dominika                              dominika.szołtysik@zsporzech.edu.pl
  32. Ziemniewicz Iwona                              iwona.ziemniewicz@zsporzech.edu.pl

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny