Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe – rok szkolny 2020/2021

Zajęcia

Prowadzący

Termin

Klasa

Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania uczniów

Sandra Parkietny

Piątek, 7:45-8:30

IIa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Sandra Parkietny

Poniedziałek, 9:35-10:20

Ia,IIa

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Sandra Parkietny

Poniedziałek, 14:25-15:10

IV-VI

Zajęcia korekcyjno kompensacyjne

Sandra Parkietny

Wtorek, 10:30-11.15

IIa

Zajęcia pomagające w przezwyciężaniu trudności w nauce

Sandra Parkietny

Czwartek, 10:30-11:15 – co 2 tygodnie

IIa

Kółko matematyczne

Sandra Parkietny

Czwartek, 10:30-11:15 – co 2 tygodnie

IIa

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia matematyczne uczniów

Grażyna Chojnacka

poniedziałek 11:30-12:15

III

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienie językowe uczniów

Grażyna Chojnacka

czwartek 13:30-14:15

III

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Grażyna Chojnacka

poniedziałek 12:30-13:15

Ib, 2b,III

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Grażyna Chojnacka

poniedziałek 13:30-14:15

Ia, IIb

Zajęcia rewalidacyjne

Grażyna Chojnacka

środa 10:30-11:15

piątek 12:30-13:15

IVb

IVb

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów matematyką

Katarzyna Hetman

czwartek 9:35-10:20

VII b

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Katarzyna Hetman

poniedziałek 7:45-8:30

VIII

Zajęcia dodatkowe z angielskiego

Karolina Dittfeld

poniedziałek 14:25-15:10

VI, VII

Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania uczniów

Karolina Dittfeld

wtorek 7:45-8:30

VIII

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Martyna Pyclik

co dwa tygodnie poniedziałek 14.25 - 15.10

kl. IVa i IVb

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Martyna Pyclik

co dwa tygodnie poniedziałek 14.25 - 15.10

kl. V

 

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Martyna Pyclik

co dwa tygodnie poniedziałek 7.15-7.45

kl. V

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Martyna Pyclik

co dwa tygodnie piątek 7.15-7.45

kl. IVa i IVb


 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Joanna Celińska-Pacholczyk

co dwa tygodnie

piątek

13.30-14.15

VIII

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

 

Joanna Celińska-Pacholczyk

co dwa tygodnie

czwartek

14.25-15.10

VIIa, VIIb

zajęcia pomagające w przezwyciężeniu trudności w nauce

 

Danuta Gałęziok

czwartek 10.30 -11.15

Ib

zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania

Danuta Gałęziok

piątek 7.45 - 8.30

Ib

Zajęcia rozwijające geograficzno-przyrodnicze zainteresowania uczniów z elementami edukacji prozdrowotnej “Klub turystyczny WĘDROWNICZEK”

Anna Siwakowska-Nowik

Danuta Gałęziok

sobota/niedziela - w formie wycieczek

IV-VIII

“Śpiewem chwalmy Pana”

Edyta Błaszczak

czwartek 16:00-16:45

IV-VIII

Zajęcia artystyczne

Ewa Kolricz

wtorek 7:45-8:30

wtorek 8:40- 9:25

V-VII

V i VIIa

Zajęcia wokalno - artystyczne rozwijające uzdolnienia i zainteresowania uczniów

Alicja Czura - Musialik

poniedziałek 14.25 - 15.10

V, IIb , III i IV

zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania

Grażyna Koloch

poniedziałki 10:30-11:15

Ia

Zajęcia wspomagające w nauce historii

Joanna Klimowicz

ostatnia środa miesiąca 15:10-16:55

IVa, IVb, V, VI

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Sybilla Rakoczy

poniedziałek 8.40-9.25

VI, VIIb

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Sybilla Rakoczy

wtorek 9.35-10.20

VIIa

Zajęcia rozwijające umiejętności emocjonalno-społeczne

Sybilla Rakoczy

poniedziałek 9.35-10.20

IIa

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego “Z językiem polskim za pan brat”

Maria Hajduk

poniedziałek 13:30-14:15

IV-VIII

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny