Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu

Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wieczorków w Orzechu

 

 

Dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Orzechu

mgr Cecylia Bereś

Wicedyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Orzechu

mgr Anna Czapla

 

Nauczyciele

mgr Anikiel Sabina - chemia sabina.anikiel@zsporzech.edu.pl

mgr Cecylia Bereś - plastyka, logopeda szkolny cecylia.beres@zsporzech.edu.pl

mgr  Błaszczak Edyta - religia, wychowawca świetlicy edyta.blaszczak@zsporzech.edu.pl

mgr Celińska-Pacholczyk Joanna -  język polski, historia i społeczeństwo joanna.pacholczyk@zsporzech.edu.pl 

mgr Chojnacka Grażyna - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne grazyna.chojnacka@zsporzech.edu.pl

mgr Czura-Musialik Alicja - wychowawca świetlicy alicja.cz-m@zsporzech.edu.pl

mgr Dittfeld Karolina - język angielski karolina.dittfeld@zsporzech.edu.pl

mgr Furmaniuk Ewa - wychowanie fizyczne 

mgr Gałęziok Danuta - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne danuta.gałeziok@zsporzech.edu.pl

mgr Agnieszka Hadera - nauczyciel wspomagający agnieszka.hadera@zsporzech.edu.pl

mgr Hajduk Maria - język polski, biblioteka maria.hajduk@zsporzech.edu.pl

mgr Hajduk Mirosław - wychowanie fizyczne miroslaw.hajduk@zsporzech.edu.pl

mgr  inż. Hetman Katarzyna - matematyka katarzyna.hetman@zsporzech.edu.pl

mgr Anna Kamińska - język mniejszości narodowej - niemieski anna.kaminska@zsporzech.edu.pl

mgr Joanna Klimowicz - historia joanna.klimowicz@zsporzech.edu.pl

mgr Koloch Grażyna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy grazyna.koloch@zsporzech.edu.pl

mgr  inż. Konarczak-Wężyk Beata - przyroda, zajęcia komputerowe, wychowawca świetlicy beata.wezyk@zsporzech.edu.pl

mgr Kolricz Ewa - muzyka, technika, plastyka, wychowawca świetlicy ewa.kolricz@zsporzech.edu.pl

mgr Anna Kupiecka - matematyka anna.kupiecka@zsporzech.edu.pl

mgr Krawiec Beata - geografia, WDŻiR, wiedza o społeczeństwie beata.krawiec@zsporzech.edu.pl

lic. Kujawa Weronika - język niemiecki weronika.kujawa@zsporzech.edu.pl             

mgr Musiał Katarzyna - nauczyciel wspomagający katarzyna.musial@zsporzech.edu.pl

mgr Nowak Anna - edukacja wczesnoszkolna anna.nowak@zsporzech.edu.pl

mgr Parkietny Sandra - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy 
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne sandra.parkietny@zsporzech.edu.pl

mgr Pyclik Martyna - język angielski martyna.pyclik@zsporzech.edu.pl

ks. dr Pyka Marek - religia marek.pyka@zsporzech.edu.pl

mgr Rakoczy Sybilla - pedagog szkolny, wychowawca świetlicy sybilla.rakoczy@zsporzech.edu.pl     

mgr Skolik-Dąbrowska Joanna - biologia, edukacja dla bezpieczeństwa joanna.sd@zsporzech.edu.pl

mgr Sporniak Jolanta - doradztwo zawodowe jolanta.sporniak@zsporzech.edu.pl

mgr Szulc Agnieszka - surdopedagog agnieszka.szulc@zsporzech.edu.pl

mgr Ziemniewicz Iwona - wychowawca świetlicy iwona.ziemniewicz@zsporzech.edu.pl

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny