POWIATOWY KONKURS PIOSENKI PRZYRODNICZEJ I EKOLOGICZNEJ

Powiatowy Konkurs Piosenki Przyrodniczej

Miło nam poinformować, że Zespół Szkolno – Przedszkolny w Orzechu Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wieczorków w Orzechu w maju 2024 roku organizować będzie Powiatowy Konkurs Piosenki Przyrodniczej i Ekologicznej.

Celem konkursu jest m.in. popularyzacja piosenek o tematyce przyrodniczej i ekologicznej, kształtowanie postawy ekologicznej, propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży, a także zachęcanie placówek do promowania uzdolnionych wokalnie uczniów.
Konkurs skierowany jest do  uczniów klas I – VIII z Gminy Świerklaniec oraz Powiatu Tarnogórskiego i zakłada przeprowadzenie dwóch etapów:
1) Przesłuchania reprezentantów szkół zgłoszonych do Konkursu.
2) Koncert Laureatów.
Realizacja konkursu będzie możliwa dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Urzędu Gminy Świerklaniec, z Powiatu Tarnogórskiego, od Rady Rodziców naszej szkoły oraz od prywatnych sponsorów.
Patronami honorowymi “Powiatowego Konkursu Piosenki Przyrodniczej i Ekologicznej” jest Starosta Tarnogórski Pani Krystyna Kosmala oraz wójt gminy Świerklaniec Pan Marek Cyl.
Szczegóły dotyczące udziału w Konkursie oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załącznikach poniżej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału!

ZAŁĄCZNIKI:

• Karta zgłoszenia