Pszczółki

Nasza grupa to debeściaki,

bardzo duże rozrabiaki.

Pracowitość w sobie mamy,

bo się pszczółki nazywamy.

W naszej sali tak jak w ulu,

praca już od rana wre.

My lubimy swe przedszkole,

tańczyć, śpiewać no i grać,

my po prostu zawsze chcemy,

jak najwięcej z siebie dać!

Pszczółki to grupa do której uczęszcza 10 czterolatków oraz 11 pięciolatków. Nasza grupa składa się z 21 dzieci, 9 dziewczynek oraz 12 chłopców. Razem z naszą Panią poznajemy literki oraz cyferki. Pszczółki bardzo lubią i tworzą piękne prace plastyczne. Jesteśmy również bardzo aktywni podczas zajęć i chętnie bierzemy w nich udział. Najbardziej lubimy zajęcia ruchowe oraz taneczne organizowane przez naszą Panią.  Uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu - jak to pszczółki. Jesteśmy pszczelimi bohaterami, ponieważ opiekujemy się adoptowanymi pszczółkami. W czasie zabawa lubimy tworzyć piękne budowle, prace plastyczne, a dziewczynki lubią zabawy w salon piękności. Jesteśmy zgraną grupą, bawimy się wszyscy razem. Jak to pszczółki jesteśmy pracowite i wszyscy mogą liczyć na naszą pomoc.

Wychowawcą jest p. Sandra Nowak, a pomaga nam p. Patrycja Solipiwo