Ukończenie realizowanych projektów - certyfikaty

Utworzono dnia 29.06.2020

Koniec roku dobiegł końca, wraz z nim zakończyliśmy udział w wielu programach i projektach. Bardzo dziękujemy dzieciom za aktywny udział w realizowaniu zadań, wspólne działania i zabawy. Realizowane programy uatrakcyjniły nasze zajęcia. W ramach projektów dzieci wzbogacały swoją wiedzę z zakresu zdrowia ("Moje zdrowie-moja siła, moja wielka moc!"), rozbudzały zainteresowanie czytelnictwem i pogłębiały wyobraźnię ("Bajeczna księga"), kreatywnie i twórczo działały doskonaląc motorykę małą i umiejętności plastyczne, wyzwalały ekspresję ("Ogólnopolski Projekt Kreatywny Przedszkolak"), a także poznawały zawody z zakresu medycyny i okazały podziękowanie lekarzom za ich pracę ("Od smyka do medyka").
Podczas realizacji różnorodnych zadań wszyscy doskonale się bawili, przy okazji pogłebiając swoją wiedzę i kształtując umiejętności.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.